George William Sampson

8. července 2013 v 4:34 | Georgí :))) |  George William Sampson
George William Sampson

Profese: Freestyle tanečník
Datum narození: 29. 06. 1993
Místo narození: Warrington, Cheshire, Anglie
Znamení: Rak
Životopis:
George Sampson začal svoji taneční kariéru v ulicích Menchesteru se svojí taneční skupinou A2AA (-> Access to all areas (= přístup do všech arealů)), kterou založil se svými sourozenci. Za vystoupení vybírali peníze, a tak si vydělávali na stejné oblečení, tělocvičnu a spousty věcí, které využívali jako tým.V roce 2007 se George zúčasnil televizní soutěže Britain Got Talent. Porota ho velice chválila a dokonce ho ani nenechala dotancovat. Dostal se do dalšího "vyřazovacího" kola, kde bohužel neuspěl. George se ale nenechal, a ceý rok pečlivě trénoval na další sérii této soutěže. Jakmile George začal tančit, všichni fandili, včetně poroty. Jeho celoroční práce se vyplatila a George se dostal do finále.
"The winner of britain´s go talent 2008 is......GEORGE SAMPSON!!!"
Ano, takhle to dopadlo. On vyhrál! On si to zasloužil. Má v sobě talnet. George se radostí rozbrečel, poděkoval všem fanouškům, kteří mu pomohli tuto soutěž vyhrát a zatančil svůj tanec na písničku "Singing in the rain" jak jen nejlépe dovedl.


George začíná být známější čím dál víc. Naspíval své čtyři písničky a natočil tři videoklipy a jedno DVD. Tancuje po celé Anglii. Buď na různých akcí, nebo na svých tour.
A to vše stihl za pouhý rok.


Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...!!! =)=)=)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monča Dobrev Monča Dobrev | Web | 8. července 2013 v 12:28 | Reagovat

zlatý je :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama